Wynik RTG klatki piersiowej w badaniu okresowym

Nadprzeponowo i przysercowo po stronie prawej pasma niedodmy. Witam dzis odebralam wyniki rtg klatki puersiowej. Otoz jest tam napisane NADPRZEPONOWO I PRZYSERCOWO PO PRAWEJ STRONIE PASMA NIEDODMY, POZOSTAŁY MIĄŻSZ PLUCNY BEZ ZAGESZCZEŃ MIĄŻSZOWYCH. Rtg wykonywalam gdyz potrzebne mi bylo do nowej pracy jako badanie okresowe. Czy to cos powaznego? Czy powinnam sie niepokoic?.

Witam. Opisane w rtg zmiany wymagają korelacji z bezpośrednim badaniem klinicznym i ewentualnymi prezentowanymi przez pacjenta dolegliwościami. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.