RTG klatki piersiowej 20-latka
proszę o wyjaśnienie opisu RTG klatki pierśiowej (p-a) szczyty obu płuc niewidoczne w całości pozostałe pola płucne o wzmozonym rysunku podścieliska bez zageszczeń ogniskowych kąty przeponowo żebrowe wolne

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Witam! Wynik badania rtg powinien być zinterpretowany w kontekście pełnego badania klinicznego i ewentualnych prezentowanych przez pacjenta objawów. Proszę zgłosić się do lekarza POZ.