Interpretacjęopisu badania RTG klatki piersiowej
Witam.Proszę o interpretacjęopisu badania RTG klatki piersiowej-PA boczne. Pola płucne bez zmian ogniskowych.Oba szczyty płuc i kąty przeponowo żebrowo wolne.Sylwetka serca nie powiększona,blaszkamiażdzycowa w łuku aorty.Zmiany zwyrodnieniowe w odcinku piersiowym kręgosłupa z odczynem wytwórczym. wn Pola płucne bez swieżych nacieków miąższu w obrazie rtg. Opis badania wymaga konsultacji z lekarzem.

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proszę zgłosic się do lekarza zlecającego powyższe badanie. a kto opisywał badanie?. lekarz? podpisał się ?