RTG klatki piersiowej 30-latka

proszę o interpretację RTG klatka piersiowa (p-a) 1. szczyty obu płuc niewidoczne w całości 2. pozostałe pola płucne o wzmozonym rysunku podścieliska bez zgęszczeń ogniskowych 3. kąty przeponowo żebrowe wolne z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Witam! Wynik badania rtg powinien być zinterpretowany w kontekście pełnego badania klinicznego i ewentualnych prezentowanych przez pacjenta objawów. Proszę zgłosić się do lekarza POZ.