O czym świadczy wynik testu glukozowego u 28-latki?

Dzień dobry proszę o interpretację moich wyników po spożyciu 75 mg glukozy: Glukoza na czczo: 4,35 mmol/l po 60 min. 6,8 mmol/l po 120 min. 4,36 mmol/l Insulina na czczo: 4,0 μU/ml po 60 min. 38,8 μU/ml po 120 min. 74,9 μU/ml Jakie są zalecenie przy takich wynikach? Bardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza diabetologa wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny