O czym świadczy wynik TSH na poziomie 5,630?

Wyniki TSH 5,630 Aspat 69 Alat 88 30 Bas 1,3 PDW 17,8 MCV 92 Inne badania w normie.Aktywnie uprawiam sport,od jakiegoś czasu zauważyłem brak energii,odczucie zimna,problemy ze snem.Wiek 20 lat,duża redukcja masy ciała 21 KG w przeciągu roku przy zbilansowanej diecie i treningu Czy te badania wskazują na jakieś problemy z moim zdrowiem? Proszę o pomoc :)

Dzień dobry!
Z wynikami badań proszę udać się do lekarza jeśli wyniki nie mieszczą się w normie bądź odczuwa Pan jakieś dolegliwości.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska