O czym świadczy wynik USG wątroby 33-latki?

dzień dobry. W 2016 r. wykryto u mnie podczas USG zmianę na wątrobie (naczyniak?), tomograf 3 mce później potwierdził, że zmiana odpowiada atypowemu naczyniakowi wątroby. kilka USG kontrolnych nie wykazało cech progresji, więc lekarze kazali kontrolować co pół roku. no i właśnie teraz po kolejnym USG wyszło, że jest progresja - 2mm. Mam pytanie - od czego zależy taki wynik? zaznaczam, ze badanie robię u tego samego lekarza, tym samym aparatem. Czy ma znaczenie, że np. byłam dzień przed okresem?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie miało znaczenia , proponuje udac się do lekarza prowadzącego diagnostyke w celu np powtórzenia tomografii komputerowej