O czym świadczy wynik USG węzłów chłonnych żuchwy?
Witam. Miałam usg węzłów chłonnych w okolicy prawego kąta żuchwy bezbolesny z echogeniczna wneka o wym 18x8mm, a węzeł lewy o wymiarach 10x8mm, czy są niepokojące czy to dopuszczalna różnica ? Serdecznie dziękuję za odpowiedź i pomoc. .

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Jakie objawy? Czy jakaś infekcja? Jak wyglądają wyniki badań laboratoryjnych ?