O czym świadczy wzmożona echogeniczność prostaty?
Witam, Mam 32 lata, cierpię na bóle w okolicy tylnych partii placów, podejrzewam zapalenie prostaty. Jestem po badaniu PSA (wyszło 0,81) oraz po badaniu USG. W oczekiwaniu na konsultację lekarską, chciałbym zaciągnąć opinię z "drugiej ręki", ponieważ na USG wyszło że gruczoł krokowy ma wymiary 43/46 mm o wzmożonej echogeniczności. Moje pytanie dotyczy głównie tego ostatniego zagadnienia, o czym świadczy wzmożona echogeniczność prostaty?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Może oznaczać wiele kwestii bardziej. Należy interpretować z poziomem psa ajakie są normy w laborstotium gdzie bylo wykonywane ?