O czym świadczy zatkane ucho po lądowaniu samolotem?

Podczas lądowania samolotem zatkało mi się ucho. Już drugi dzień nie odtyka się. Kiedy pochylam głowę do przodu albo odchylam do tyłu czyję że w uchu coś się jakby przewracało, opadało, Każdej "przewrotce" towarzyszy krótki ból. Słyszę znacznie słabiej. Proszę uprzejmie o opinię czy to coś poważnego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Idź do laryngologa pilnie. Może masz płyn w uchu? a póki co dmuchaj sobie mocno w zatkany nos to otworzysz trąbki słuchowe i wyrównasz ciśnienie w uchu środkowym z ciśnieniem atmosferycznym.