O czym świadczy zgrubienie w dole nadobojczykowym?

Witam. W dole nadobojczykowym wyczuwam mała kulkę, myślałem że to węzeł chłonny Ale kiedy macam to po całej długości wydaje mi się że to żyła która ma jakieś małe zgrubienie. Jest to możliwe czy raczej pod tą żyła jest ukryty węzeł?

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.