O jakiej chorobie może świadczyć złe samopoczucie, powiększenie migdałka i pogorszenie wzroku po przygodnym seksie?

witam ponad pultora roku minelo od przygodnego sexu od tamtej pory zle sie czuje mam powiekszone migdaly ciagla chrypa bardzo pogorszyl sie wzrok i do tego bola nasieniowody ciagle zmeczenie robilem badania takie jak wzw b i c hiv chlamydja zezaczka to bylo wszystko ujemne wiec gdzie szukac przyczyny bo juz niewiem co mam ztym robic

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy te badania były wykonane? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego