Obawy przed zastosowaniem Artille

Ginekolog przepisal mi Artille, problem polega na tym, ze nie jestem pewna tego leku... w ulotce jest napisane, ze jezeli w mojej rodzinie ktos ma podwyzszony cholesterol oraz ze ktos ma raka piersi (jedna babcia ma za wysoki cholesterol, a druga miala raka piersi) to nie powinnam brac tego leku... jednak chcialam go brac, bo prezerwatywom nie ufam. Co robic?

Renata GrzechociĹska

Jeśli lekarz przepisał ten środek, oznacza iż po przeprowadzeniu wywiadu nie widział przeciwwskazań do jego podania.