Obecność białej wydzieliny z sutków a możliwość ciąży

Czy to ciąża? Testy z krwi ostatni 85 dni po stosunku negatywny, usg dopochwe nic nie wykazalo w 77dni po stosunku. 4 krwawienie z odstawienia wystąpiły o czasie. Martwi się bo dziś wystąpiło plamki mleka z smutków. Czy to ciaza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani jeśli test na obecność bHCG i USG nie potwierdziły ciąży, to nie jest Pani w ciąży. Wyciek z brodawki sutkowej może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi, zwłaszcza nadmiarem prolaktyny. proszę się zgłosić do ginekologa endokrynologa. Pozdrawiam.