Obecność dodatniego p41 IGG w badaniu Western Blot

Western Blot tylko p41 IGG? Czy obecność dodatniego p41 IGG (IGM wszystkie ujemne)w badaniu Western Blot jest powodem do zmartwień i obaw o zachorowanie na Boreliozę? Dodam, że badanie wykonane zostało u dziecka 10 tygodni po ugryzieniu przez kleszcza. Kleszcz został zbadany w instytucie badań DNA w Poznaniu w kierunku Borelia sensu lato z wynikiem negatywnym. Rumienia brak. Objawów boreliozy brak.

Proponuję pozostać pod obserwacją lekarza prowadzącego, zlecającego badania