Obecność guzów w obrębie głowy a odpowiednie działania

Witam, zauważyłam wczoraj na głowie dwa guzy jeden większy umiejscowiony z tyłu głowy z lewej strony prawie na środku a drugi mniejszy z lewej strony bardziej za uchem dość nisko osadzony ale bliżej środka głowy.Nie są bolące,mały trochę boli przy większym nacisku,są twarde jakby z kości,nie wiem kiedy powstały,ale mnie przeraziły.Co to może być? Czy to może być rak, albo jakiś złośliwy guz? Jakie są objawy przeziębionej głowy?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.