Guzek w obrębie głowy u dziecka a możliwe dolegliwości

3 dni temu zauważyłam u mojej 4 letniej córki guzek z tyłu głowy. Guzek jest umiejscowiony nisko, z lewej strony głowy. Jest twardy, nie boli. Co robić? Obserwować guzek (czytałam, ze może mieć powiązanie z węzłami chłonnymi) czy udać się niezwłocznie do lekarza? Co to może być? Bardzo proszę o odpowoedź. Dziękuję.

Witam.
Moim zdaniem udać się do lekarza, najpierw rodzinnego, a stamtąd do chirurga dziecięcego. Ciężko powiedzieć, co to może być, nie widząc tego. Ale na pewno nie można tego zlekceważyć tylko trzeba to zdiagnozować. Może to być węzeł chłonny tak jak Pani pisze, może to być kaszak, tłuszczak, a może to być coś innego. Powinien to zobaczyć lekarz. Pozdrawiam i życzę zdrowia