Twardy guzek w obrębie szyi a możliwe przyczyny

witam mój syn od czterech tygodni ma na szyi po prawej stronie twardy guzek,miał robione badania,dostawał antybiotyk a dzisiaj miał zrobione usg węzłów chłonnych.TArczyca prawidłowa,na szyi po stronie prawej w sąsiedstwie mięsnia m.o.s powiększony węzeł chłonny o grubej warstwie korowej,bogatym unaczynieniu,z wnęka o wymiarach 30x15x16 mm na szyi liczne węzły chłonne o wymiarach 11x4mm martwię się co teraz gdzie mam się udać?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę udać się do swojego który w oparciu o wyniki badań zleci dalsze postępowanie.