Obecność kota w domu a starania o dziecko

Witam staram się z mężem o dziecko 3 lata mamy porobione wszystkie badania i jesteśmy zdrowi czy to może być przyczyna kota którego mamy 5lat?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedziec. Jeżeli wszystkie badania wychodzą ok to konieczna jest wizyta w klinice leczenia niepłodności celem ustalenia odpowiedniego postępowania. Badanie oraz łączna analiza wszystkich wykonanych badań pozwoli określic dalsze postępowanie.