Obecność promielocytów i metamielocytów u dziecka

Witam moj synek ma 4 latka odebralam wyniki krwi rozmazu zaniepokoiły mnie obecnosc promielocytów 0,02 metamielocytów 0,02 i mielocytów 0,01 w morfologii płytki spadły z 410 do 102 proszę o pomoc.wspomnę ze od 3 tygodni zlewa sie potem w nocy przy niewielkim wysiłku poci się i ma suchy kaszel napadowy .proszę o pomoc

Witam. Przede wszystkim należy ocenić pełny rozmaz układu białokrwinkowego i pełną morfologię krwi. Wynik badania nie jest prawidłowy i należy jak najszybciej skonsultować go z pediatrą.