Obecność przeciwciał przeciwjądrowych dających na komórkach HEp-2

Wykonałam badania zgodnie z zaleceniem hemetologa ANA-2: wyniki to: PPJ(ANA-2) met. IIFiDID sreening (ICD-9: 021) – dodatni Metoda immunofluorescencji pośredniej (IIS): stwierdzono obecność przeciwciał przeciwjądrowych dających na komórkach HEp-2 Obraz świecenia homogenny i ziarnisty w mianie 1.320 Przeciwciała przeciw ds. DNA – ujemne

Aleksander Ropielewski

Proszę udać się z wynikami do lekarza kierującego. Rozpoznanie można postawić po ocenie całości danych klinicznych i dotychczasowych wyników.