Obecność wyczuwalnej palpacyjnie zmiany w piersi

prosze mi powiedziec co oznacza ten wynik mojej corki ,W prawej piersi ok. 4 cm od brodawki w miejscu wyczuwalnej palpacyjnie zmiany widoczna hypoechogenna struktura o nieregularnym kształcie, ok 9x11 mm,

Lek. Tomasz Budlewski

Interpretacja powyższego wyniku jest możliwa tylko i wyłącznie wraz z bezpośrednim badaniem lekarskim. Sam opis, bez dodatkowych informacji, uzyskiwanych w czasie wizyty lekarskie, jest nie wystarczający. Proszę z powyższym wynikiem zgłosić się do ginekologa.