Zmiany ogniskowe w lewej piersi

Witam mam 40 lat . z badań USG piersi wyszło w lewej piersi na godz 9 ok 1 cm od brodawki hipoechogenne zmiany ogniskowe o wym 4x3 mm, bez widocznego unaczynienia w PD. W piersi lewej na godz 10 ok 4 cm od brodawki gładko obrysowana hipoechogenna lita zmiana ogniskowa bez widocznego unaczynienia w PD, o wym 18x7 mm(wymiar PA mniejszy) . W prawej piersi na godz 9 ok 3 cm od brodawki hipoechogenna zmiana ogniskowa o wym 7x3 mm bez unaczynienia w PD. patolog węzłów chłonnych nie uwidoczniono.

Prawdopodobnie badający ginekolog podejrzewa torbiele w Pani piersiach. Wskazane przy zaobserwowaniu zmian łagodnych w piersi (w klasyfikacji BIRADS 2) powtórzenie badania za 6-12 miesięcy. Najlepiej u radiologa.