Obfita kremowa wydzielina przed miesiączką a możliwość poronienia

witam...od 3 miesięcy staramy sie o dziecko. Kochamy się w dni płodne...ostatnio miałam nabrzmiałe piersi...otoczka brodawki była większa. Miesiączki miałam 3.10; 29.10 i 26.11. Ta ostatnia spóźniła się dwa dni. W dzień planowanej miesiączki zrobiłam test-wyszedł negatywny, dwa dni później dostałam miesiączki. Krwawienie była najpierw jak różowa woda, a potem normalna krew. Przed samą miesiączka miałam na bieliźnie obfitą kremową wydzielinę. Okres był obfity. Czy możliwe że poroniłam???

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli test był negatywny jest mała szansa, że była Pani w ciąży. Proszę udać się do swojego ginekologa, który wykluczy lub potwierdzi poronienie.
Pozdrswiam