Obfita miesiączka a stosowanie Cyclonaminy

Witam Dostalam obfitej miesiaczki i lekarz zlecil mi branie cyclonaminy. Biore ja juz od 4 dni (3 razy dziennie po dwie tableki). Niby jest lepiej ale jak zbliza sie pora brania lekow to zaczynam krwawic. Jak dlugo powinnam stosowac ten lek? Dodam jeszcze ze FSH mam 55, czy to moze swiadczyc ze mam menopauze ?? ale nie miala bym wtedy miesiaczki Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Być może przyczyną przedłużonego krwawienia jest jakaś inna przyczyna (np. mięśniak macicy). Jeżeli leki nie pomagają, najlepiej skonsultować się ponownie z lekarzem.