Obfita miesiączka po histerioskopii

Mam od 3 tygodni miesiączki, obfitą i ze skrzepami. W pierwszej połowie października miałam histerioskopie podczas której usunięto 2 polipy. Kolejna miesiączka była opóźniona o tydzien ale "normalna" a teraz cały czas krwawienie, dostałam od lekarza exacyl który troche wyhamował krwawienie ale nadal jest i nadal sa strzępy, moze tylko troche mniej obfite. Co moze byc przyczyna? Mam 46 lat,

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być powikłanie po zabiegu, dlatego jeśli nie ustąpi radziłabym skonsultować się ponownie z ginekologiem.
Pozdrawiam