Obfite krwawienia a niedobory żelaza

Witam, bardzo proszę o odp w mojej sprawie, mam ob. 57, hemoglobina 8,0, eryt w normie, obniżony hematokryt, mcv, mch, mchc i rdw-cv 18,6. Nie mogę uzupełnić niedoboru żelaza ponieważ mam wrażenie że wszystko mi i tak schodzi w czasie okresu, miałam kiedyś toczona krew, przez co pierwszy okres po tym trwał 2 tyg i wyglądało to tak jakbym straciła to co mi przetoczono, nie wiem sama już co o tym myśleć a lekarz nie ma na to odp.,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty hematologa. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.