Obfite krwawienia miesiączkowe a wizyta u ginekologa

Witam, jestem akurat w trakcie miesiączki a na jutro mam umówiona wizytę u ginekologa. Muszę na nią iść bo mam poważne problemy z obfitymi krwawieniami i stąd moje pytanie: czy lekarz zechce i będzie miał możliwość żeby mnie zbadać i zrobić usg np. doodbytnicze?? Dodam że jestem dziewicą. Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Nie ma przeciwwskazań do wizyty u ginekologa w trakcie miesiączki. W przypadku obfitych krwawień bardzo ważne jest samo zebranie wywiadu dotyczącego pacjentki, myślę więc że lekarz nie będzie miał nic przeciwko temu. O ile specjalista do którego się Pani wybiera ma możliwość wykonywania przezodbytniczego usg, nie ma ku temu przeciwwskazań.