Obfite krwawienie a miesiączka

Przepraszam, chyba zaczynam byc natretna, ale od kilku dni obserwuje siebie, wczoraj bardzo duze krwawienie myslalam ze to okres (8dni przed terminem) dzisiaj to slabnie tylko przy siusianiu widoczne jest. lekko mnie mdlilo ale mozliwe ze po kawie. zadnyk objawow jak zawsze na okres doslownie zadnych, nie mam pojecia jak to odbierac moze ktos mial podobnie i bedzie w stanie mnie uspokoic?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i wykonania USG mogę jedynie spekulować jaka jest przyczyna wcześniejszego krwawienia. Na pewno warto skontaktować się z ginekologiem celem ustalenia przyczyny.