Obfite krwawienie a pęknięcie torbieli

Witam, Dwa tygodnie temu mialam miesiaczke, i dzisiaj obficie krwawie znow, tak jak podczas miesiaczki. czuje bol w podbrzuszu.We wrzesniu moj lekarz podczas usg znalazl torbiel na lewym jajnku ,ktora po leczeniu luteina znikla. Czy to mozliwe ze znow sie cos pojawilo? Czy mogla peknac nowa torbiel?

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest wizyta u ginekologa. Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań.