Silny ból brzucha i krwawienie przy leczeniu torbieli jajnika
Szanown Panstwo,od 6 miesiecy lecze torbiel jajnika farmakologicznie,jedna zniknela druga ma ok 3cm i na usg miesiac temu jeszcze byla.Przez 2 tygodnie bralam primolut potem bez zadnej przerwy microgynon,jestem przy koncu drugiej aczki,wczoraj mialam dosc silny bol brzucha dzis pojawilo sie krwawienie bez bolu.Wiem, ze bes usg nie da sie stwierdzic lecz opierajac sie na Panstwa doswiadczeniu, czy mozliwe jest ze torbiel pekla czy zwyczajnie sa to czeste objawy przy torbieli jajnika.dziekuje

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem torbieli jajnika. Zdecydowanie warto jednak skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.