Co oznacza krwawienie po usunięciu torbieli jajnika?

Witam. W marcu miałam laporoskopowo usuwaną torbiel z jajnika lewego. Po paru miesiącach zaczęłam odczuwać silny ból jajnika prawego i wystąpiły plamienia. Na usg wyszło że jest na nim Dos sporo małych torbieli więc lekarz zalecił branie leków symbella. Brałam jak zalecił od pierwszego dnia miesiączki ale krwawienie nie ustąpiło po miesiaczce. Jajnik bolał dalej, doszedł do tego ból podbrzusza i mdłości. Udałam się do lekarza zmienił tabletki na mocniejsze i zapisał excacyl. Mijają już 3 tyg krwawienia nie miałam robione go usg. Źle się czuję, nie mam apetytu i występują mdlosci. Krwawienia końca nie widać a wręcz przeciwnie coraz bardziej obficie krwawie. Czy powinnam się martwić? Proszę o odpowiedź bo mój lekarz mówi tylko że jest nie dobrze.

Lek. Michał Lenard

Skoro leczenie nie przynosi efektów, być może warto skonsultować problem z drugim ginekologiem, który Panią dokładnie zbada i odpowiednio zmodyfikuje leczenie. Pozdrawiam!