Powiększony brzuch a torbiel jajnika

Witam. Czy powiekszony brzuch przy torbieli jajnika moze swiadczyc o tym,ze torbiek sie powiekszyla. ? Otoz miesiac po operacji wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika odnowila mi sie torbiel na lewum jajniku. 10 dni temu torbiek miala 4.70cm. Przepisano mi Microgynon 21. Od kilku dni zauwazylam,ze mam powiekszony brzuch. Czy tzn.ze torbiel mogla sie powiekszyc. ? Czy od czego moze to byc. ? Ogolnie czuje sie dobrze,tylko czasami nachodza mnie mdlosci,kłujacy bol jajnikow i bol brzucha.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

torbiel nie powiększa się tak szybko. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.