Obfite miesiączki jako objawy polipa lub mięśniaków

Dzień dobry! Mam pytanie odnośnie obfitych miesiączek, które zdarzają się co 3-4 miesiące. Pozostałe są normalne. Miesiączki ma regularne co 27-28 dni. Ostatni okres miałam dość dziwny przez pierwsze dwa dni wszystko było w porządku, natomiast w nocy dostałam bardzo mocnego krwawienia, dodatkowo pojawiły sie bardzo duże skrzepy.Następnego dni wszystko wróciło do normy. Taka sytuacja miała miejsce 3 razy w ciągu ostatnich 8 miesięcy. Czy może być to objaw polipa lub mięśniaków? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.