Obfite miesiączki po ciąży

witam, mam 33 lata. Moim problemem są obfite miesiączki po ciąży( dziecko ma 19 m-cy)oraz bezsenność trwająca od 6 miesięcy. Od stycznia do czerwca brałam tabletki antykonc. celem regulacji obfitości miesiączek. Cykle -regularne. Hormony tarczycy oraz pozostałe bad. krwi - w normie. Lekarz zlecił badanie hormonów w 3 dc: FSH- 11,72 mIU/ml, LH 3,69 mIU/ml estradiol 75 pg/ml m.in. pod kątem bezsenności. Proszę o interpretacje.

Piotr Pilarski

Wyniki są w granicy normy. Sugeruję konsultację u psychiatry.

Pozdrawiam.