Starania o ciąże i wyniki badań hormonalnych wykonanych w 29. tygodniu ciąży

Staramy sie o dziecko o ponad 2 lat. Mamjuz jedno dziecko ma 6 lat, my z mezem mamy po 35 lat. W 29 dc zrobilam badania. Cykl mam co 29-32 dni i trwa około 5-7 dni. Mam duże skrzepu w czasie okresu. Estradiol 122,2 pg/ml FSH 2,34 U/l LH 6,85 mIU/ml Prolaktyna 503,5 µU/ml Hormon anty-Mullerian 5,25 ng/ml TSH 1,94µU/ml Czy mamy szansę na kolejne dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.