Obfite okresy i spadek odporności

Zorientowałam się niedawno, że od wielu miesięcy każda moja choroba (choruję średnio raz na miesiąc/dwa) zaczyna się około tydzień przed miesiączką - mimo brania dużych ilości witaminy cel, pyłku pszczelego, a także kuracji lekiem Thym-uvocal. Mimo przyjmowania antykoncepcji moje okresy dalej są bardzo ciężkie i zaczęłam się zastanawiać (zanim zarezerwuję wizytę u lekarza) czy jest możliwość że okres wpływa tak źle na mój organizm i odporność?

Lek. Tomasz Budlewski

Krwawienie miesiączkowe może obniżać odporność. Proszę udać się w pierwszej kolejności do lekarza ginekologa. Następnie lekarz pokieruje do kogo się udać.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać morfologię krwi w momencie złego samopoczucia i rozmowę z ginekologiem na temat zmiany preparatu antykoncepcyjnego.
Pozdrawiam