Obfity okres i zmęczenie

WItam, moja dziewczyna zazwyczaj miała okres 5 dniowy, wyjątkowo w tym miesiącu miała okras 3 dni i pod koniec bardzo bardzo obfity, była blada i bardzo zmęczona. Co to może znaczyć ?? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Obfite krwawienia mogą doprowadzić do niedokrwistości. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci wykonanie odpowiednich badań.
Pozdrawiam

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Pojawienie się bardzo obfitego krwawienia może być spowodowane poronieniem. Zalecam konsultację u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.