Obfite krwawienie hemoroidów

Witam. Mam hemoroidy,które krwawią bardzo obficie.Robiłem badania:rektoskopie,gastroskopie,usg jamy brzusznej i wszystko jest ok.,po kilku dniach krwawienia mam obfite poty,jestem osłabiony i mam kłopoty z pamięcią.Brałem zalecony przez lekarza sorbifer durules,ale nadal mam krwawienia i ciągle jestem zmęczony i śpiący. Proszę doradzić mi konkretne rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam.

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam. Objawy, o których Pan pisze wynikają najpewniej z niedokrwistości spowodowanej krwawieniem z guzków. Wobec nieskuteczności leczenia zachowawczego zalecam konsultację u chirurga i leczenie przyczynowe jak skleroterapia czy podwiązanie hemoroidów. Pozdrawiam