Ciągłe biegunki a hemoroidy

Dzień dobry. Miewam częste biegunki, prawie codziennie czasami nawet po parę razy w ciągu dnia. Czuje się ciągle zmęczony i śpiący. Jest już tak około 4 lata. Chodzę po lekarzach i nic! Miałem robioną gastroskopie i kolonoskopie i też nic nie wyszło. Jedyne co wyszły to hemoroidy po tych biegunkach, które usuwam metodą Barrona. Proktolog powiedział mi, że hemoroidy muszą mieć swoją przyczynę, ale jaką to nie wie. Jest to błędne koło, bo jak będę mieć biegunki to i będę miał ciągle hemoroidy

Jak sądzę leczenia wymagają przede wszystkim biegunki. Biegunka nie jest przyczyną hemorrhoidów- choć horoba hemorrhoidalna- w szczególności jej główny objaw - krwawienia mogą występować częściej podczas biegunki.