Objawy ciąży w 16. tygodniu

Co się powinno dziać podczas 16 tygodnia ciąży? Czy brzuch jest wypukły i widoczny, co dziecko może np. kopać? Jakie są objawy inne?

Witam,

pierwsze ruchy płodu powinna odczuwać Pani (jeżeli to Pani pierwsza ciąża) ok. 20 tyg. ciąży.

Brzuch może się już uwypuklać, aczkolwiek jest to kwestia indywidualna.

Do innych objawów można zaliczyć m.in. powiększenie gruczołów sutkowych, przyrost masy ciała.

pozdrawiam