Objawy drżenia żołądka i kończyn

witam,czy branie Itraconazole EG 100mg w kazdym miesiacu przez tydzien przez dwa lata non stop moze zaszkodzic na zoladek,bo mam objawy drzenia zoladka i obu rak i nog,jestem cala rozdrazniona i nie moge normalnie funkcjonowac,z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można tego wykluczyć, jednak sugeruję poszukac innej przyczyny objawów. Sprawdzić morfologię, tsh, może ma Pani silne stresy w ostatnim czasie.
Pozdrawiam