Wyrównana lordoza szyjna a drętwienie nóg

Lordoza szyjna wyrownana- czy to moze byc przyczyna dretwienia nog uczucia ciezkosci w nogach oraz pieczenia oczu uczucia ciezkosci , uczucia ciala obcego. Dretwieja mi rowniez palce u rak ale tylko w nocy. Dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Nie można tego jednoznacznie wykluczyć. Jest to mało prawdopodobne jednak bez badania MR kręgosłupa szyjnego nie ma pewności.