Objawy naczyniaka wątroby a nowotwór

proszę mi napisać na 3 pytania 1 jakie są objawy naczyniaka watroby 2 czy naczyniak może szybko urosnąć i się wchłonąć po jakimś czasie 3 czy może się zmienić w zmianę nowotworową

- jak naczyniak jest mały z reguły do 10 cm to nie daje żadnych objawów
- duże naczyniaki powodują niewydolność wątroby i mogą pękać doprowadzając do krwotoków wewnętrznych
2 czy naczyniak może szybko urosnąć i się wchłonąć po jakimś czasie
- raczej nie
3 czy może się zmienić w zmianę nowotworową
- nie