Objawy nerwicy lękowej i prawidłowe wyniki badań

Mam obajwy nerwicy lękowej. Licząc od 2 paźdzernika wykonałem badania: - 2 x morfologia: OK - usg tarczycy hormony przeciwciala na hashimoto: OK - 5 x EKG: OK - echo serca: OK - konsultacja neurologiczna: OK - holter 24h: brak arytmii, ale co mnie zaskoczyło uniesiony odcinek ST, czego nie było w żadnym z EKG (czyli konieczna dalsza konsultacja) Chodzę od niedawna na psychoterapie, ale wciąż nie mogę uwierzyc, że to nerwica. Jakie badania wg Państwa mam jeszcze wykonać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, patrząc jakie badania już Pani wykonała wydaje się ze większość opcji została wyczerpana. Zalecałbym jednak postępowanie jakie w tym momencie jest stosowane. Pozdrawiam

zajac sie ta nerwica-leczem jej.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza