Objawy nerwicy lękowej i prawidłowe wyniki badań
Mam obajwy nerwicy lękowej. Licząc od 2 paźdzernika wykonałem badania: - 2 x morfologia: OK - usg tarczycy hormony przeciwciala na hashimoto: OK - 5 x EKG: OK - echo serca: OK - konsultacja neurologiczna: OK - holter 24h: brak arytmii, ale co mnie zaskoczyło uniesiony odcinek ST, czego nie było w żadnym z EKG (czyli konieczna dalsza konsultacja) Chodzę od niedawna na psychoterapie, ale wciąż nie mogę uwierzyc, że to nerwica. Jakie badania wg Państwa mam jeszcze wykonać?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, patrząc jakie badania już Pani wykonała wydaje się ze większość opcji została wyczerpana. Zalecałbym jednak postępowanie jakie w tym momencie jest stosowane. Pozdrawiam
zajac sie ta nerwica-leczem jej.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza