Objawy niepękającego pęcherzyka Graffa

Witam. Jakie sa objawy nie pekajacego pecherzyka Graffa. ? Czy mozna to zauwazyc. ? Sa tego jakies dziwne objawy. ? Jak to jest z tymi jajnikami i tymi pecherzykami. ? Pierwszy dzien krwawienia mialam 24.11 a 28.11 byl ostatni. Kiedy owulacja. ?

Magdalena StusiĹska

Objawy owulacji są mozliwe do zaobserwowania tylko u niektórych kobiet- może to być delikatny ból lub dyskomfort w podbrzuszu i lekkie plamienie w środku cyklu. Data owulacji zależy od długości cyklu- przy standardowym 28dniowym cyklu zwykle występuje w 8mym dniu od początku krwawienia.