Objawy wczesnej ciąży u 21-latki

Witam, 9 dni temu współżylam z mężem i doszedł we mnie, w ciągu tych 9 dni, sporadycznie odczuwam ból głowy, zmęczenie, ból brzucha, brak ochoty na seks, a kiedy chcemy się kochać, odczuwam ból podczas gdy chce wejść we mnie, czy to mogą być objawy wczesnej ciąży?

Witam,
objawy są subiektywne więc nie mogę ani potwierdzić ciąży, ani wykluczyć.
Czy stosunek był w dni płodne? To istotna kwestia.
Proponuję w ciągu 7 dni wykonać test ciążowy