Burczenie i kłucie w dolnej części brzucha - czy to objawy ciąży?

Staramy się z mężem o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam 13 stycznia i trwała 5 dni, kochaliśmy się 25 stycznia i 30 stycznia, a mam nieregularne miesiączki (28-31) do 25 stycznia odczuwałam burczenie i kłucie w dolnej części brzucha, wzdęcia, czy mogę być w ciąży, bo na test jest jeszcze trochę za wcześnie.
Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry!
Jeszcze za wcześnie na objawy ciążowe. Natomiast przy staraniach o dziecko zaleca się współżycie w okresie płodnym co 2 dni. Zwiększa to prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Z poważaniem