Nie chciałabym być w ciąży - co zrobić?

Dwa dni temu kochałam się z chłopakiem i nie zrobił tego do środka. Mam pytanie jakie jest prawdopodobieństwo, że zajdę w ciążę? I po jakim czasie zrobić test ciążowy? Miesiączkę miałam 28 listopada. Proszę o szybką odpowiedź.

Dzień dobry!

Niezabezpieczony stosunek, czyli bez prezerwatywy lub antykoncepcji, nawet jeśli nie doszło do wytrysku w kobiecie daje takie same prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Jeśli doszło do zapłodnienia dodatki wynik testu będzie najwcześniej w terminie spodziewanej miesiączki.
Z poważaniem