Seks po okresie - czy mogę być w ciąży?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość żebym zaszła w ciażę, kiedy kochałam się bez zabezpieczenia z moim chłopakiem w 1 i 2 dniu po okresie, gdzie doszło do wytrysku, ale chyba w miarę zdążył wyjść. Proszę o szybką odpowiedź :(...

Witam!
Niestety nie piszesz, ile trwają Twoje cykle. Zakładając, że trwa przeciętne 28 dni, ryzyko ciąży istnieje, choć jest stosunkowo niewielkie.
Stosunek przerywany jest najmniej skuteczną metodą antykoncepcji, ze względu na wydzielanie preejakulatu oraz niepewność, czy nie doszło do początkowej fazy wytrysku.
Dla całkowitej pewności, czy nie doszło do zapłodnienia możesz wykonać test ciążowy w planowanym dniu miesiączki.
Pozdrawiam.